بستگی دارد تاریخ مسابقه پیروزی ایتالیا

بستگی دارد: تاریخ مسابقه پیروزی ایتالیا فیورنتینا فلورانس اینتر سری آ

گت بلاگز ورزشی بعد از جام جهانی در مورد تمدید قرارداد کی روش تصمیم می گیریم/ کلوب های فعال در

مدیر تیم های ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران گفت: تمام تمرکز کارلوس کی روش روی حضور قدرتمندانه تیم ملی در جام جهانی است ولی در مورد تمدید قرارداد وی بعد از ای

بعد از جام جهانی در مورد تمدید قرارداد کی روش تصمیم می گیریم/ کلوب های فعال در

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی کلوب خبرنگاران محمدرضا ساکت راجع به پول های بلوکه شده است کشور عزیزمان ایران در فیفا بیان کرد: ما پول هایی را از فیفا و ای اف سی طلب داریم. با برنامه ریزی تاج بخشی از این پول ها آزاد شده است و در اختیار داوران و تیم هایی که در جام جهانی 2014 نماینده داشتند، قرار گرفته هست. از بانک های سوئیس پول گرفته ایم ولی پول هایی که در بانک های مالزی هست، همچنان بلوکه مانده هست. البته با کمک های وزارت امور خارجه تلاش می کنیم این پول ها هم آزاد شود.

عبارات مهم : ایران
وی درمورد لیست تازه تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران اظهار داشت: نگاه کی روش هر لحظه رو به جلو بوده است و با تلاش های وی شاهد ورود مغزها و متخصصان بوده ایم. بازیکنانی داشتیم که ایرانی بودند، ولی در خارج از کشور زندگی می کردند که این بازیکنان به تیم ملی اضافه می شوند. این رویکرد خوب بوده و مدعی هستیم ورود مغزها را در فوتبال داشته ایم.

ساکت راجع به وظیفه ادامه همکاری مربیان ایرانی در تیم ملی و اوضاع نقل و انتقلاتی کلوب ها گفت: تاج این پرسشها را پیگیری می کند.

مدیر تیم های ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران درمورد بازنشسته شدن کارلوس کی روش بعد از جام جهانی و تمدید نشدن قرارداد وی در آن وقت بیان کرد: کی روش به قراردادش متعهد است و جهت حضور قدرتمند در جام جهانی تلاش می کند. فدراسیون فوتبال هم به همین علت از کی روش سپاسگزاری می کند. در حال حاضر وقت بحث کردن جهت قرارداد کی روش نیست.

وی در مراسم اهدای اقلام ارسال شده است فیفا جهت بانوان فوتبالیست ایران، گفت: توسعه فوتبال بانوان، یکی از اهداف اساسی فدراسیون فوتبال ایران، کنفدراسیون فوتبال آسیا و فیفاست. رویکرد اساسی فدراسیون فوتبال توجه به لیگ بانوان و کلوب هاست. مورد نیاز است که تیم های بیشتری در لیگ فوتبال بانوان شرکت کنند. برهمین اساس قرار است طبق برنامه ریزی شرکت لیگ، یک رده به بازی های بانوان اضافه شود. ضمن اینکه در رده جوانان مسابقه های منطقه ای به صورت منتخب برگزار می شود.

ساکت افزود: در جهت آموزش بانوان قرار است یک کارشناس و مشاور زن 30 روز در اختیار بانوان فوتبالیست کشور عزیزمان ایران قرار گیرند. مدرسان نروژی به کشور عزیزمان ایران آمدند و باید فوتبال و فوتسال بانوان غنای بیشتری یابد. یک بخش از این اقدامات، بحث تجهیزات و سخت افزار هست. امروز از توپ ها و البسه هایی که فیفا جهت تیم های بانوان کشورمان در نظر گرفته بود، رونمایی شد و این اقلام به تیم های لیگ برتر باشگاهی بانوان تحویل داده می شود.

وی راجع به مبلغ ورودی تیم های لیگ برتری فوتبال بانوان اشاره کرد: قرار است به تیم هایی که در لیگ برتر بانوان حضور دارند، 2 درصد تخفیف داده شود. هر باشگاهی که در لیگ برتر یا لیگ دسته یک بانوان سرمایه گذاری کند، دو درصد از ورودیه باشگاهش که رقم قابل توجهی هم به حساب می آید تخفیف خواهد گرفت تا بتواند در فوتبال بانوان از آن استفاده کنند. حتی بسته های تشویقی و ظرفیت تبلیغاتی جهت حامیان مالی تیم های بانوان در نظر گرفتیم. در کل توجه به بابشگاه ها باعث افزایشس قدرت تیم ملی فوتبال بانوان می شود.

مدیر تیم های ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در آخر خاطرنشان کرد: خیرین وارد ورزش شده است اند و وزارت ورزش هم از آنها خوب حمایت می کند. با 18 تیم ملی بودجه 45 میلیاردی داریم، در حالی که چین سال گذشته 40 میلیون دلار بودجه داشت که امسال به 120 میلیون دلار زیاد کردن پیدا کرده است.

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: ایران | ایرانی | فوتبال | قرارداد | فوتبالیست | جام جهانی | فوتسال بانوان | کنفدراسیون آسیا

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog