بستگی دارد تاریخ مسابقه پیروزی ایتالیا

بستگی دارد: تاریخ مسابقه پیروزی ایتالیا فیورنتینا فلورانس اینتر سری آ

گت بلاگز بین‌الملل قتل عام کنید! / خواسته داعش از هوادارانش

گروه تروریستی داعش با استفاده از ترفندهای متفاوت به طرفدارانش جهت قتل عام مردم و حملات تروریستی راهکار ارائه می‌دهد.

قتل عام کنید! / خواسته داعش از هوادارانش

به گزارش گروه بین الملل گروه تحریریه سایت جوان به نقل از روزنامه آمریکایی واشنگتن تایمز؛ داعش با استفاده از رسانه های اجتماعی به طرفدارانش جهت قتل عام مردم و حملات تروریستی راهکار می دهد.

این روزنامه آمریکایی نوشت: عنصرهای داعش به آهستگی در حال بیرون رانده شدن از شهرهای عراق و سوریه هستند ولی کنترل آنها بر رسانه های اجتماعی و دستورالعمل های تازه آنها به طرفداران خود جهت کشتن غیرمسلمانان به شیوه های تازه ادامه دارد.

عبارات مهم : سینما

برای مثال، داعش به طرفداران خود می گوید جهت جلوگیری از افشای سابقه، شروع به خرید سلاح از نمایشگاه های تسلیحات آمریکا کنید، یا اگر نتوانستید، از یک چاقو و چوب بیس بال استفاده کنید. این گروه تروریستی خواستار آن است که افراد بیشتری به گروگانگیری بپردازند. عالی ترین مکان ها جهت «قتل عام» محوطه دانشکده ها، سالن های سینما و استخرها هستند.

بر اساس مطالب ترجمه شده است در مؤسسه تحقیقات رسانه شرق که بر ارتباطات تروریست ها نظارت دارد، داعش همچنین به افراط گرایان می گوید جهت جذب قربانیان، آگهی های کاریابی یا املاک جعلی در سایت های کریگزلیست (Craigslist) یا ای بی (eBay) قرار دهند.

در نسخه نهم مجله رومیه، مکان های ایده آل جهت اجرای سناریوهای گروگان گیری مشمول بر کلوپ های شبانه، سالن های سینما و تئاتر، مراکز خرید شلوغ، فروشگاه های بزرگ، رستوران های شلوغ، سالن های کنسرت، محوطه دانشگاه ها، استخرهای عمومی، سالن های اسکیت روی یخ و در کل هر مکان شلوغی است که آنها بتوانند کنترل اوضاع را در دست داشته باشند و در حالی که از ساختمان ها به عنوان دفاع از خود استفاده می کنند، بتوانند مردم را به قتل برسانند.

داعش همچنین جهت حملات با کامیون توصیه می کند فستیوال ها، خیابان های شلوغ، راهپیمایی ها و بازارهای خیابانی نشانه های خوبی از دید داعشی ها هستند.


انتهای پیام/

واژه های کلیدی: سینما | کنترل | رسانه ها | استفاده | طرفداران | گروه تروریستی | حملات تروریستی | بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog