بستگی دارد تاریخ مسابقه پیروزی ایتالیا

بستگی دارد: تاریخ مسابقه پیروزی ایتالیا فیورنتینا فلورانس اینتر سری آ

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری کارگردان یکی از مشهورترین فیلم‌های اکشن دنیا به پایتخت کشور عزیزمان ایران می‌آید

کارگاه تخصصی کارگردانی فیلم‌های اکشن به وسیله یکی از کارگردان شاخص این ژانر در سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر برگزار می‌شود. 

کارگردان یکی از مشهورترین فیلم‌های اکشن دنیا به پایتخت کشور عزیزمان ایران می‌آید

کارگردان یکی از مشهورترین فیلم های اکشن دنیا به پایتخت کشور عزیزمان ایران می آید

عبارات مهم : ایران

کارگاه تخصصی کارگردانی فیلم های اکشن به وسیله یکی از کارگردان شاخص این ژانر در سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر برگزار می شود.

به گزارش خبرآنلاین، الیویه مگاتون فیلمساز فرانسوی با حضور در کشور عزیزمان ایران مهمان این دوره از جشنواره جهانی فیلم فجر می شود و در این مناسبت سینمایی کارگاه تخصصی ساخت فیلم اکشن برگزار خواهد کرد.

اولیویه مگاتون که با نام اولیویه فونتانا در ششم اوت ۱۹۶۵ متولد شد، نویسنده، کارگردان و تدوینگر فرانسوی است که زیاد جهت کارگردانی فیلم های «آژیر قرمز» (۲۰۰۲)، «مأمور انتقال ۳» (۲۰۰۸)، «کلمبیانا» (۲۰۱۱) و قسمت های دوم و سوم اکشن/ تریلر «ربوده شده» Taken (2012 و ۲۰۱۴) آشنا می شود.

کارگردان یکی از مشهورترین فیلم‌های اکشن دنیا به پایتخت کشور عزیزمان ایران می‌آید

او ۲۰ سال بعد از روزی به دنیا آمد که بمب های اتمی بر شهر هیروشیما فرود آمدند و جهت همین نام هنری «مگاتون» را جهت خود برگزید که از هم زمانی تولدش با سالروز این فاجعه جهانی خبر می دهد. او در نزدیکی شهر شهر پاریس بزرگ شد و بعد از کسب دیپلم روان شناسی، فعالیت های هنری اش را شروع کرد و جهت مدتی یک هنرمند دیوارنگار بود. در واقع آشنایی مگاتون با موزیک ویدیوسازی به نام ژان بابتیست موندینو بود که راه ورودش به سینما را هموار کرد.

اولیویه مگاتون فیلمسازی را با ساخت فیلم کوتاهی به نام «No Way ou le coeur du phoenix» در سال ۱۹۹۱ شروع کرد ولی پنج سال وقت برد تا فیلم کوتاه بعدی خود را بسازد. او سپس مجموعه ای تلویزیونی با عنوان «یک رقص، یک ترانه» (۱۹۹۷) را ساخت و دست آخر در سال ۲۰۰۰ موفق شد نخستین فیلم بلند سینمایی اش تریلرِ جنایی-علمی خیالی «خروج» را جلوی دوربین ببرد.

کارگاه تخصصی کارگردانی فیلم‌های اکشن به وسیله یکی از کارگردان شاخص این ژانر در سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر برگزار می‌شود. 

مگاتون در کشور عزیزمان ایران با فیلم هایی مثل «ربوده شده است ۲ / Taken 2»، «ربوده شده است ۳ / Taken 3» و «مامور انتقال ۳ ‏/ Transporter 3‎» آشنا می شود به خاص که لیام نیسن بازیگر فیلم های «ربوده شده» نیز در بین علاقمندان به سینمای اکشن در کشور عزیزمان ایران پرطرفدار است.

واژه های کلیدی: ایران | فرانسوی | کارگردان | کارگردانی | جشنواره جهانی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog